HAKKIMDA

NEDEN BLOG AÇTIM ve NE ÜZERİNE YAZIYORUM?

Yazmayı seviyorum en önemli sebep bu. Yazmak herkes gibi yazmak değil ama. Yazmak için yazmak da değil. Yazmasam var olamayacağım sanki. Yazmalıyım çünkü; benim için yazmak: peşinden sürüklendiğim bir tutku…

Yemek yapmıyorum, makyaj hiç işim olmaz 🙂 , ticaretten pek anladığım söylenemez, kurumsallaşmak gibi hedefim şimdilik yok 🙂

Ama NE ÜZERİNE YAZDIĞIMI genelleyecek olursak; anılarım, eleştirilerim, okurken üzüldüğüm ve sevindiğim haberler diyerek özetleyebilirim.   

Yaşadıklarımı, yaşayamadıklarımı, etrafım-ız-da olup biten olayları, kısaca ya hak edilen şeyleri alamamış insanların ya da hak etmediği şeylerle geçinenlerin tepkisiyim. Bir haber üzerinden duygularımı paylaşıyor olacağım belki bir sohbetten beni derinden etkileyen cümlelerle belki de gündemde olan veya haberimiz bile olmayan sorunlarımızdan. Kısacası herkes kendinden bir şeyler bulacak bu yazılarda, inanıyorum.

BU SAYFA FARKLI BİR SAYFA. KENDİNİZDE BİR ŞEYLER BULABİLİRSENİZ BİR YERLERDE, İŞTE O ZAMAN FARKLI DEĞİL ÖZEL BİR SAYFAMIZ OLACAK. SAYFAMIZ ÇÜNKÜ; BURASI HEPİMİZİN SAYFASI. 

OKURKEN MUTLU OLMANIZ, YERİ GELDİĞİNDE SİNİRLENMENİZ VE  BENİMLE SAMİMİ BİR BAĞ HİSSETMENİZ DİLEĞİYLE.  Şimdiden bir kusurumuz olursa affola..